HOL-NOVA-R410
HOL-NOVA-R410
ПроизводительHologram
Партномер производителяHOL-NOVA-R410
ОписаниеIoT/Communication Modules Hologram HOL-NOVA-R410
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hologram |
| Вес | 1 |
| Supply Voltage | 3.2V~4.2V |
| Interface | UART;USB |
| Interface Type | UART;USB |
| Frequency range | 700MHz;800MHz;850MHz;900MHz;1.7GHz;1.8GHz;1.9GHz;2.1GHz |
| Voltage - Supply | 3.2V~4.2V |
| Communication Frequency | 700MHz;800MHz;850MHz;900MHz;1.7GHz;1.8GHz;1.9GHz;2.1GHz |
