QLUV07J3QCV
QLUV07J3QCV
ПроизводительQuelighting
Партномер производителяQLUV07J3QCV
ОписаниеOptoelectronics Quelighting QLUV07J3QCV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Quelighting |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Forward current | 1A |
| Peak Wavelength | 400nm~405nm |
| Viewing Angle | 60° |
| Forward Voltage | 3.5V |
| Radiant Flux | 830mW |
| Voltage - Forward(Vf) | 3.5V |
| Current - DC Forward(If) | 1A |
