QLUV07M3QCV
QLUV07M3QCV
ПроизводительQuelighting
Партномер производителяQLUV07M3QCV
ОписаниеOptoelectronics Quelighting QLUV07M3QCV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Quelighting |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Forward current | 1A |
| Peak Wavelength | 365nm~370nm |
| Viewing Angle | 60° |
| Forward Voltage | 3.7V |
| Radiant Flux | 755mW |
| Voltage - Forward(Vf) | 3.7V |
| Current - DC Forward(If) | 1A |
