GM02S
GM02S
ПроизводительSequans Communications
Партномер производителяGM02S
ОписаниеIoT/Communication Modules Sequans Communications GM02S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Sequans Communications |
| Вес | 1 |
| Supply Voltage | 2.2V~5.5V |
| Interface | I2C;JTAG;SPI |
| Interface Type | ADC;I2C;JTAG;SPI |
| Features | Assisted GNSS function |
| Frequency range | 868MHz;1.9GHz |
| Voltage - Supply | 2.2V~5.5V |
| Communication Frequency | 868MHz;1.9GHz |
