KIT-ANT18-13-2.0
KIT-ANT18-13-2.0
ПроизводительSynapse Wireless
Партномер производителяKIT-ANT18-13-2.0
ОписаниеRF and Wireless Synapse Wireless KIT-ANT18-13-2.0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Импульсные трансформаторы (LAN) |
| Производитель | Synapse Wireless |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+55℃ |
| Power | - |
| VSWR | - |
| Peak Gain | - |
| Central Frequency | 2.4GHz |
| Antenna Type | Rubber Ducky Antenna |
| Power capacity | 1W |
| Polarization Type | Vertical |
| Impedance | - |
| working temperature | -40℃~+55℃ |
| Standing Poppy | - |
| Frequency(Center/Band) | 2.4GHz |
