RAK3172-SIP-8-SM-NI
RAK3172-SIP-8-SM-NI
ПроизводительRAKwireless
Партномер производителяRAK3172-SIP-8-SM-NI
ОписаниеIoT/Communication Modules RAKwireless RAK3172-SIP-8-SM-NI
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RAKwireless |
| Вес | 2.311 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 14dBm |
| Interface | UART |
| Operating Voltage | 1.8V~3.6V |
| Receive Current | 9.69mA |
| Current Of Transmitting | 39.1mA |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
| Modulation System | LoRa |
| Communication Distance | 15km |
| Support Interface | UART |
| Send Current | 39.1mA |
