RAK3172-T-8-SM-I
RAK3172-T-8-SM-I
ПроизводительRAKwireless
Партномер производителяRAK3172-T-8-SM-I
ОписаниеIoT/Communication Modules RAKwireless RAK3172-T-8-SM-I
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RAKwireless |
| Вес | 1.324 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 20dBm |
| Interface | UART;SPI;I2C |
| Operating Voltage | 2V~3.6V |
| Receive Current | 5.22mA |
| Current Of Transmitting | 87mA |
| Voltage - Supply | 2V~3.6V |
| Modulation System | LoRa |
| Communication Distance | 15km |
| Support Interface | UART;SPI;I2C |
| Send Current | 87mA |
