RAK4630-9-SM-NI
RAK4630-9-SM-NI
ПроизводительRAKwireless
Партномер производителяRAK4630-9-SM-NI
ОписаниеIoT/Communication Modules RAKwireless RAK4630-9-SM-NI
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RAKwireless |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 22dBm |
| Interface | USB;UART;I2C;GPIO |
| Frequency range | - |
| Sensitivity | - |
| Receive Current | 2.22mA |
| Current Of Transmitting | 67.8mA |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 2V~3.6V |
| Modulation System | LoRa;BLE |
| Communication Distance | - |
