NM180100
NM180100
ПроизводительNORTHERN TECH
Партномер производителяNM180100
ОписаниеIoT/Communication Modules NORTHERN TECH NM180100
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | NORTHERN TECH |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 2dBm |
| Interface | SPI;I2C;UART;PDM;I2S |
| Operating Voltage | 2.8V~3.6V |
| Sensitivity | -147.6dBm |
| Receive Current | 8.8mA |
| Current Of Transmitting | 143mA |
| Voltage - Supply | 2.8V~3.6V |
| Modulation System | LoRa;FSK;GFSK;BLE |
| Support Interface | SPI;I2C;UART;PDM;I2S |
| Send Current | 143mA |
