BL-HRGB32K-3-TRB
BL-HRGB32K-3-TRB
ПроизводительBrtLed(Bright LED Elec)
Партномер производителяBL-HRGB32K-3-TRB
ОписаниеOptoelectronics BrtLed BL-HRGB32K-3-TRB
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | BrtLed(Bright LED Elec) |
| Вес | 0.157 |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Quiescent Current | 1mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in power-on reset circuit;Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 5.2V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:625nm;G:525nm;B:465nm |
| Lens Color | Water Clear |
| Luminous Intensity | R:900mcd;G:1600mcd;B:400mcd |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 1.2kHz |
