DY-02
DY-02
ПроизводительSAMZHE
Партномер производителяDY-02
ОписаниеWires and cables SAMZHE DY-02
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SAMZHE |
| Вес | 288 |
| Line Length | - |
| Colour | Black |
| Style | - |
| Rated Voltage | AC 250V |
| category | - |
| Rated power | 2500W Max |
| apply | Appliances with cloverleaf plugs |
| Specifications and dimensions | 3 m |
| material quality | Environmentally friendly flame-retardant PVC material |
| packing | Exquisite Packaging |
| authentication | 3C Strong Electricity Safety Certification |
| terminal | - |
| Applicable scope | - |
| Core material | Pure copper |
| Insert material | Nickel-Plated Brass |
| External covering | - |
| Scope Of Application | - |
| Core specifications | - |
| Executive standards | GB/T15934-2008 |
| Rubber shell | - |
| Copper core specifications | 0.75mm²X3/1mm²X3 |
| wire rod | - |
| Plug type | - |
