M11 Knurled Nut
M11 Knurled Nut
ПроизводительSOUDELOR
Партномер производителяM11 Knurled Nut
ОписаниеHardware Fasteners SOUDELOR M11 Knurled Nut
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SOUDELOR |
| Вес | 1.3 |
| Type | Knurled |
| Pitch | 1mm |
| Colour | Silver white |
| Standard | - |
| Thickness | 2.5mm |
| texture of material | - |
| Specifications | M11X1 |
| surface treatment | - |
| material quality | - |
| function type | Knurled |
| Appearance Type | - |
| Nominal diameter | 11mm |
| Distance from opposite side | 15mm |
| strength grade | - |
| Thread type | - |
| distance across flats | 15mm |
