FSV9532
FSV9532
ПроизводительForsinve
Партномер производителяFSV9532
ОписаниеRF and Wireless Forsinve FSV9532
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Forsinve |
| Вес | 1.5 |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | SPI |
| Interface Type | SPI |
| Features | Built-in antenna driver;Built-in encryption;Built-in non-volatile memory;Data verification |
| agreement | ISO 14443A,ISO 14443B,ISO 15693,MIFARE |
| mains input | 3.3V~5V |
| transmission rate | 424Kbit/s |
| Voltage - Supply | 3.3V~5V |
