FSV9563
FSV9563
ПроизводительForsinve
Партномер производителяFSV9563
ОписаниеRF and Wireless Forsinve FSV9563
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Forsinve |
| Вес | 0.87 |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | I2C,SPI,UART |
| Interface Type | SPI;I2C |
| Features | Built-in antenna driver;Data verification;Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443;ISO 15693;FeliCa;EPC;NFC |
| mains input | 3V~5.5V |
| transmission rate | 106Kbit/s;212Kbit/s;424Kbit/s;848Kbit/s |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
