FSVP532
FSVP532
ПроизводительForsinve
Партномер производителяFSVP532
ОписаниеRF and Wireless Forsinve FSVP532
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Forsinve |
| Вес | 2.34 |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | I2C,SPI,UART |
| Interface Type | SPI;I2C;UART |
| Features | Built-in antenna driver;Data verification |
| agreement | ISO 14443;ISO 18092;NFC |
| mains input | 2.7V~5.5V |
| transmission rate | 106Kbit/s;212Kbit/s;424Kbit/s |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
