NDP7912KC
NDP7912KC
ПроизводительNDP
Партномер производителяNDP7912KC
ОписаниеPower Management (PMIC) NDP NDP7912KC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | NDP |
| Вес | 0.108 |
| Quiescent Current | 320uA |
| Operating Voltage | 5V~30V |
| On Resistance | 14mΩ |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Mode Support | CCM;DCM;QR |
| MOS Breakdown Voltage | 100V |
| Applicable to AC-DC Architecture | Flyback |
| Turn-Off Delay | 12ns |
