352558
352558
ПроизводительYB
Партномер производителя352558
ОписаниеHardware Fasteners YB 352558
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YB |
| Вес | 1 |
| Tolerance | Grade A |
| Type | Washer |
| Colour | - |
| Standard | GB97.1 |
| Thickness | 0.7-0.9mm |
| texture of material | H62 brass |
| Specifications | M4 |
| surface treatment | Acid-pickled Yellow |
| external diameter | 8.64-9mm |
| internal diameter | 4.3-4.48mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | Flat |
| Other types | - |
| inner diameter | 4.3-4.48mm |
| outer diameter | 8.64-9mm |
