352562
352562
ПроизводительYB
Партномер производителя352562
ОписаниеHardware Fasteners YB 352562
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YB |
| Вес | 1 |
| Tolerance | Grade A |
| Type | Washer |
| Colour | - |
| Standard | GB97.1 |
| Thickness | 1.8-2.2mm |
| texture of material | H62 brass |
| Specifications | M10 |
| surface treatment | Acid-pickled Yellow |
| external diameter | 19.48-20mm |
| internal diameter | 10.5-10.77mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | Flat |
| Other types | - |
| inner diameter | 10.5-10.77mm |
| outer diameter | 19.48-20mm |
