352563
352563
ПроизводительYB
Партномер производителя352563
ОписаниеHardware Fasteners YB 352563
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YB |
| Вес | 1 |
| Tolerance | Grade A |
| Type | Washer |
| Colour | - |
| Standard | GB97.1 |
| Thickness | 2.3-2.7mm |
| texture of material | H62 brass |
| Specifications | M12 |
| surface treatment | Acid-pickled Yellow |
| external diameter | 23.48-24mm |
| internal diameter | 13-13.27mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | Flat |
| Other types | - |
| inner diameter | 13-13.27mm |
| outer diameter | 23.48-24mm |
