YBS457928
YBS457928
ПроизводительYB
Партномер производителяYBS457928
ОписаниеHardware Fasteners YB YBS457928
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YB |
| Вес | 1 |
| Tolerance | Grade A |
| Type | Washer |
| Colour | - |
| Standard | GB97.1 |
| Thickness | 2.7-3.3mm |
| texture of material | H62 brass |
| Specifications | M16 |
| surface treatment | Acid-pickled Yellow |
| external diameter | 29.48-30mm |
| internal diameter | 17-17.27mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | Flat |
| Other types | - |
| inner diameter | 17-17.27mm |
| outer diameter | 29.48-30mm |
