JNJ-3535TSX30101099
JNJ-3535TSX30101099
ПроизводительJNJ OPTOELECTRONICS
Партномер производителяJNJ-3535TSX30101099
ОписаниеOptoelectronics JNJOPTO JNJ-3535TSX30101099
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JNJ OPTOELECTRONICS |
| Вес | 0.521 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Vf - Forward Voltage | 1.5V~2.1V;2V~2.6V |
| View Angle | 30° |
| Current - DC Forward (If) | 350mA;150mA |
| Radiant Intensity | 15mW/sr |
| Wavelength | 850nm;630nm |
| Viewing Angle | 30° |
| Wavelength - Dominant | 850nm;630nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.5V~2.1V;2V~2.6V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 350mA;150mA |
| Half wave width | 30nm |
