JNJ-8080SX30100392
JNJ-8080SX30100392
ПроизводительJNJ OPTOELECTRONICS
Партномер производителяJNJ-8080SX30100392
ОписаниеOptoelectronics JNJOPTO JNJ-8080SX30100392
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JNJ OPTOELECTRONICS |
| Вес | 1.003 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Vf - Forward Voltage | 1.5V~2.2V;2.2V~2.6V |
| View Angle | 120° |
| Current - DC Forward (If) | 350mA |
| Radiant Intensity | 80mW/sr@350mA |
| Wavelength | 855nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Wavelength - Dominant | 855nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.5V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 1A |
