JNJ-L-2835CW-95014C-S-J2-JX
JNJ-L-2835CW-95014C-S-J2-JX
ПроизводительJNJ OPTOELECTRONICS
Партномер производителяJNJ-L-2835CW-95014C-S-J2-JX
ОписаниеOptoelectronics JNJOPTO JNJ-L-2835CW-95014C-S-J2-JX
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JNJ OPTOELECTRONICS |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Radiant Intensity | 20mW/Sr |
| Wavelength | 950nm |
| Pd- Power Dissipation | - |
| Wavelength - Dominant | 950nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.2V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 100mA |
