JNJ-L-3036CW15-85014D-SL-J2
JNJ-L-3036CW15-85014D-SL-J2
ПроизводительJNJ OPTOELECTRONICS
Партномер производителяJNJ-L-3036CW15-85014D-SL-J2
ОписаниеOptoelectronics JNJOPTO JNJ-L-3036CW15-85014D-SL-J2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JNJ OPTOELECTRONICS |
| Вес | 0.091 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Radiant Intensity | 135mW/Sr |
| Wavelength | 855nm |
| Pd- Power Dissipation | - |
| Wavelength - Dominant | 855nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.3V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 100mA |
