JNJ-L-3036CW60C-85010D-SL-J2
JNJ-L-3036CW60C-85010D-SL-J2
ПроизводительJNJ OPTOELECTRONICS
Партномер производителяJNJ-L-3036CW60C-85010D-SL-J2
ОписаниеOptoelectronics JNJOPTO JNJ-L-3036CW60C-85010D-SL-J2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JNJ OPTOELECTRONICS |
| Вес | 0.041 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Radiant Intensity | 11mW/Sr |
| Wavelength | 855nm |
| Viewing Angle | 60° |
| Pd- Power Dissipation | - |
| Wavelength - Dominant | 855nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.4V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 50mA |
| Half wave width | 35nm |
