JNJ-L-8080CB120-85035D-SL-J2
JNJ-L-8080CB120-85035D-SL-J2
ПроизводительJNJ OPTOELECTRONICS
Партномер производителяJNJ-L-8080CB120-85035D-SL-J2
ОписаниеOptoelectronics JNJOPTO JNJ-L-8080CB120-85035D-SL-J2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JNJ OPTOELECTRONICS |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Radiant Intensity | 255mW/Sr |
| Wavelength | 855nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Pd- Power Dissipation | 400mW |
| Wavelength - Dominant | 855nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.4V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 1A |
| Half wave width | 35nm |
