8TR1111
8TR1111
ПроизводительBeRex Corp
Партномер производителя8TR1111
ОписаниеRF and Wireless BeRex Corp 8TR1111
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | BeRex Corp |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 2.7V~3.6V |
| Applications | - |
| Features | Integrated power amplifier;Integrated power detector;Integrated RF filter |
| Frequency range | 850MHz~930MHz |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
