GC4939
GC4939
ПроизводительSX-globalchip
Партномер производителяGC4939
ОписаниеMotor Driver ICs SX-globalchip GC4939
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SX-globalchip |
| Вес | 0.161 |
| Operating Temperature | -40℃~+110℃ |
| Output Current | 30mA |
| Quiescent Current | 3.3mA |
| Voltage - Supply | 7.5V~36V |
| technology | No |
| Drive Type | Three Phase |
| Number of Half Bridges | 3 |
