GC6208
GC6208
ПроизводительSX-globalchip
Партномер производителяGC6208
ОписаниеMotor Driver ICs SX-globalchip GC6208
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SX-globalchip |
| Вес | 0.177 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Output Current | 250mA |
| Interface | SPI |
| RDS(on) | 1.5Ω |
| Step Resolution | 256 |
| Control Voltage | 2.7V~3.6V |
| Motor Drive Voltage(Vm) | 3V~5.5V |
