8121N-UH
8121N-UH
Производительoflycomm
Партномер производителя8121N-UH
ОписаниеIoT/Communication Modules oflycomm 8121N-UH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | oflycomm |
| Вес | 6.35 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 18dBm |
| Frequency | - |
| Interface | USB |
| Operating Voltage | 5V |
| Frequency range | - |
| Sensitivity | -90dBm |
| Receive Current | 170mA |
| Current Of Transmitting | 396mA |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 5V |
| Support Interface | USB |
| Send Current | 396mA |
| Wireless Standard | 802.11a/n |
| Core Processor | AR1021X chip |
| Utilized IC / Part | AR1021X Chip |
