O2066PB
O2066PB
Производительoflycomm
Партномер производителяO2066PB
ОписаниеIoT/Communication Modules oflycomm O2066PB
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | oflycomm |
| Вес | 4.27 |
| Operating Temperature | -30℃~+70℃ |
| Output Power | 12dBm |
| Frequency | - |
| Interface | PCle |
| Operating Voltage | 2V |
| Frequency range | - |
| Sensitivity | -82dBm |
| Receive Current | 175mA |
| Current Of Transmitting | 515mA |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 2V |
| Support Interface | PCle |
| Send Current | 515mA |
| Wireless Standard | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Core Processor | QCA2066 chip |
| Utilized IC / Part | QCA2066 Chip |
