O2066PM
O2066PM
Производительoflycomm
Партномер производителяO2066PM
ОписаниеIoT/Communication Modules oflycomm O2066PM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | oflycomm |
| Вес | 12.69 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 16dBm |
| Frequency | - |
| Interface | M.2 2230 Key E |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Frequency range | - |
| Sensitivity | -82dBm |
| Receive Current | 202mA |
| Current Of Transmitting | 531mA |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Support Interface | M.2 2230 Key E |
| Send Current | 531mA |
| Wireless Standard | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Core Processor | QCA2066 chip |
| Utilized IC / Part | QCA2066 Chip |
