O8723UE
O8723UE
Производительoflycomm
Партномер производителяO8723UE
ОписаниеIoT/Communication Modules oflycomm O8723UE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | oflycomm |
| Вес | 2.605 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Output Power | 16dBm |
| Frequency | - |
| Interface | USB |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Frequency range | - |
| Sensitivity | -91dBm |
| Receive Current | 92mA |
| Current Of Transmitting | 223mA |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Support Interface | USB |
| Send Current | 223mA |
| Wireless Standard | 802.11b/g/n |
| Core Processor | RTL8723DU Chip |
| Utilized IC / Part | RTL8723DU Chip |
