O9001UE
O9001UE
Производительoflycomm
Партномер производителяO9001UE
ОписаниеIoT/Communication Modules oflycomm O9001UE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | oflycomm |
| Вес | 3.92 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Output Power | 19dBm |
| Frequency | - |
| Interface | USB |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Frequency range | - |
| Sensitivity | -82dBm |
| Receive Current | 86mA |
| Current Of Transmitting | 310mA |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Support Interface | USB |
| Send Current | 310mA |
| Wireless Standard | 802.11b/g/n |
| Core Processor | WQ9001 Chip |
| Utilized IC / Part | WQ9001 Chip |
