RM1281AST26
RM1281AST26
ПроизводительRealmagic
Партномер производителяRM1281AST26
ОписаниеSensors Realmagic RM1281AST26
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сенсорные датчики |
| Производитель | Realmagic |
| Вес | 0.05 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Operating Voltage | 2.2V~5.5V |
| Operating Current | 1.3mA |
| Standby Current | 7uA |
| Voltage - Supply | 2.2V~5.5V |
| The Channel Number | 2 |
| Current - Supply | 1.3mA |
