TP1107-MK20
TP1107-MK20
Производительtechphant
Партномер производителяTP1107-MK20
ОписаниеIoT/Communication Modules techphant TP1107-MK20
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | techphant |
| Вес | 7.3 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Frequency | - |
| Interface | UART |
| Operating Voltage | - |
| Features | Module reset function |
| Frequency range | 470MHz |
| Sensitivity | -129dBm |
| Receive Current | 16.5mA |
| Current Of Transmitting | 98mA |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
| Modulation System | - |
| Communication Distance | 8km |
| Support Interface | - |
| Output Power (Max) | - |
| Model | Transceiver |
| Output Power(Max) | - |
