TP2210-MP30
TP2210-MP30
Производительtechphant
Партномер производителяTP2210-MP30
ОписаниеIoT/Communication Modules techphant TP2210-MP30
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | techphant |
| Вес | 7.4 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Frequency | - |
| Interface | - |
| Operating Voltage | - |
| Features | Module reset function |
| Frequency range | - |
| Sensitivity | -121dBm |
| Receive Current | 75.5mA |
| Current Of Transmitting | 1.18A |
| Antenna Type | IPEX interface |
| Voltage - Supply | 5V~6V |
| Modulation System | FSK |
| Communication Distance | - |
| Support Interface | - |
| Output Power (Max) | - |
| Model | - |
| Output Power(Max) | 30dBm |
