EX9506
EX9506
ПроизводительExistar
Партномер производителяEX9506
ОписаниеPower Management (PMIC) Existar EX9506
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Existar |
| Вес | 0.224 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 410uA |
| Operating Voltage | 5.5V~8V |
| Turn-on time | 1.2us |
| Turn-off time | 500ns |
| On Resistance | 10mΩ |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Mode Support | DCM;QR;CCM |
| MOS Breakdown Voltage | 60V |
| Applicable to AC-DC Architecture | Flyback |
| Turn-Off Delay | 10ns |
