FM1702SL
FM1702SL
ПроизводительFUDAN MICRO
Партномер производителяFM1702SL
ОписаниеRF and Wireless FUDAN MICRO FM1702SL
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | FUDAN MICRO |
| Вес | 1.166 |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | SPI |
| Interface Type | SPI |
| Features | Built-in encryption;Built-in non-volatile memory;Data verification;Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443A |
| mains input | 3V~5V |
| transmission rate | - |
| Voltage - Supply | 3V~5V |
