FM17522
FM17522
ПроизводительFUDAN MICRO
Партномер производителяFM17522
ОписаниеRF and Wireless FUDAN MICRO FM17522
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | FUDAN MICRO |
| Вес | 0.862 |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | SPI;I2C;UART |
| Interface Type | SPI;I2C;UART |
| Features | Built-in encryption;Data verification;Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443 |
| mains input | 2.2V~3.6V |
| transmission rate | 106kbps;212kbps;424kbps;848kbps |
| Voltage - Supply | 2.2V~3.6V |
