FM17522E
FM17522E
ПроизводительFUDAN MICRO
Партномер производителяFM17522E
ОписаниеRF and Wireless FUDAN MICRO FM17522E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | FUDAN MICRO |
| Вес | 0.104 |
| Quiescent Current | 1uA |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | I2C,SPI,UART |
| Interface Type | SPI;I2C;UART |
| Features | Built-in antenna driver;Data verification;Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443A |
| mains input | 2.2V~3.6V |
| transmission rate | 106Kbit/s;212Kbit/s;424Kbit/s;848Kbit/s |
| Voltage - Supply | 2.2V~3.6V |
