FM5114B-QNA-T-G
FM5114B-QNA-T-G
ПроизводительFUDAN MICRO
Партномер производителяFM5114B-QNA-T-G
ОписаниеRF and Wireless FUDAN MICRO FM5114B-QNA-T-G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | FUDAN MICRO |
| Вес | 0.162 |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | I2C |
| Interface Type | I2C |
| Features | Built-in encryption;Data verification;Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443A;ISO 14443B |
| mains input | 2.5V~3.6V |
| transmission rate | 106kbps;212kbps;424kbps |
| Voltage - Supply | 2.5V~3.6V |
