CH455H
CH455H
ПроизводительWCH(Jiangsu Qin Heng)
Партномер производителяCH455H
ОписаниеLED Drivers WCH CH455H
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | WCH(Jiangsu Qin Heng) |
| Вес | 0.775 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 50uA |
| Interface | I2C |
| Features | Common Cathode;Adjustable Glow;Key Scan |
| Clock Frequency | 4MHz |
| configuration | 8 Segment x 4 Digit;7 Segment × 4 Digit |
| Voltage - Supply | 2.7V~5V |
| Segment Drive Current | 25mA |
