RTL8152B-VB-CG
RTL8152B-VB-CG
ПроизводительRealtek Semicon
Партномер производителяRTL8152B-VB-CG
ОписаниеInterface REALTEK RTL8152B-VB-CG
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Realtek Semicon |
| Вес | 0.416 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Supply Current | 24mA |
| Operating Temperature Range | 0℃~+70℃ |
| channel | 1 |
| IO type | USB |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| MAC Interface | USB |
