RTL8305NB-CG
RTL8305NB-CG
ПроизводительRealtek Semicon
Партномер производителяRTL8305NB-CG
ОписаниеInterface REALTEK RTL8305NB-CG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Realtek Semicon |
| Вес | 0.605 |
| Operating Temperature | -55℃~+70℃ |
| Number of Channels | 5 |
| Supply Voltage | 3.3V;1V |
| Supply Current | 95mA |
| Interface | I2C;SMI |
| Operating Temperature Range | -55℃~+70℃ |
| channel | 5 |
| IO type | I2C;SMI |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| communication interface | I2C |
| Current - Supply | 95mA |
| Ethernet Speed Standards | 10BASE-T;100BASE-TX |
| Integrated PHY | Yes |
| MAC Address Support | 2048 |
| VLAN Support | 16 |
