RTL8305SC-LF
RTL8305SC-LF
ПроизводительRealtek Semicon
Партномер производителяRTL8305SC-LF
ОписаниеInterface REALTEK RTL8305SC-LF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Realtek Semicon |
| Вес | 3.121 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 5 |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Supply Current | 525mA |
| Interface | MII;SNI;UTP;FX |
| Operating Temperature Range | -40℃~+85℃ |
| channel | 5 |
| IO type | MII;SNI;UTP;FX |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply | 525mA |
| Ethernet Speed Standards | 10BASE-T;100BASE-TX;100BASE-FX |
| Integrated PHY | Yes |
| MAC Address Support | 1024 |
| VLAN Support | 16 |
