RTL8306E-CG
RTL8306E-CG
ПроизводительRealtek Semicon
Партномер производителяRTL8306E-CG
ОписаниеInterface REALTEK RTL8306E-CG
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Realtek Semicon |
| Вес | 3.121 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 6 |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Supply Current | 627mA |
| Interface | MII;RMII |
| Operating Temperature Range | -40℃~+85℃ |
| channel | 6 |
| IO type | MII;RMII |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply | 627mA |
