RTL8306SD-GR
RTL8306SD-GR
ПроизводительRealtek Semicon
Партномер производителяRTL8306SD-GR
ОписаниеInterface REALTEK RTL8306SD-GR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Realtek Semicon |
| Вес | 3.515 |
| Number of Channels | 6 |
| Supply Voltage | 3.3V;1.8V |
| Supply Current | 600mA |
| Interface | MII;RMII |
| channel | 6 |
| IO type | MII;RMII |
| Voltage - Supply | 3.3V;1.8V |
| Current - Supply | 600mA |
