AL02BT3N3
AL02BT3N3
ПроизводительViking Tech
Партномер производителяAL02BT3N3
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Viking Tech AL02BT3N3
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Viking Tech |
| Вес | 0.009 |
| Tolerance | - |
| Q @ Freq | 8@500MHz |
| Rated Current | 150mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 1Ω |
| Inductance | 3.3nH |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
