DM9000AEP
DM9000AEP
ПроизводительDAVICOM
Партномер производителяDM9000AEP
ОписаниеInterface DAVICOM DM9000AEP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DAVICOM |
| Вес | 0.768 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Number of Channels | - |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Supply Current | 87mA |
| Operating Temperature Range | -65℃~+150℃ |
| Data Rate | - |
| Protocol | - |
| IO type | MII |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| MAC Interface | MII |
| Ethernet Speed Standards | - |
| Integrated PHY | Yes |
| Memory Space | 16KB |
